Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 липня, 02:44:52

Біля Снов'янки буде встановлено габаритні рамки

05.05.2022   18:36Агенцiя

На минулому тижні на дорозі Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем'яч біля с. Снов'янка був відновлений тимчасовий об'їзд зруйнованого мосту через р. Снов.

Рух транспорту зараз проходить по тимчасовому об'їзду через старий міст, який з 2000 року був закритий для проїзду через аварійний стан. Максимальне навантаження після ремонту по тимчасовому об'їзду становить 18 тон.

Задля безпеки дорожнього руху та недопущення руйнування тимчасового переїзду після ремонту вже були встановлені попереджуючі про обмеження дорожні знаки. На жаль, зараз бачимо, що деякі водії вантажного транспорту цих обмежень не дотримуються. Тому Служба автомобільних доріг у Чернігівській області планує найближчим часом встановити габаритні рамки для обмеження руху транспорту по висоті 3,0 м.

Просимо водіїв враховувати наявні обмеження, бо недотримання вагових норм загрожує руйнацією тимчасового об'їзду та порушенням логістики між районами. Для транспорту вагою понад 18 тон є маршрут через Городню та Сновськ.

Тимчасовий об'їзд поблизу Снов'янки був збудований спільними зусиллями дорожників, місцевої громади та бізнесу. Будь ласка, поважайте працю людей, яку вони виконують в цей непростий час для забезпечення життєдіяльності області.

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини