Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 22:46:00

У Чернігові відшкодуватимуть 15% ПДФО підприємствам з такими видами економічної діяльності

05.05.2022   17:39Агенцiя

З початку війни 24 лютого 2022 року внаслідок бойових дій у Чернігові зруйновано та пошкоджено багато як об’єктів соціальної інфраструктури міста, так і виробничих потужностей.

Щоби сприяти збереженню робочих місць та підтримці суб’єктів господарювання, які на згарищах своїх виробництв намагаються їх відродити та відновити виробництво, у Чернігові прийняте рішення про часткове відшкодування бізнесу (15 (п’ятнадцяти) відсотків) податку на доходи фізичних осіб – найманих працівників суб’єктів господарювання міста Чернігова, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України. Про це йдеться в рішенні виконавчого комітету міської ради від 18.04.2022 № 85 “Про підтримку бізнесу міста Чернігова”.

Рішення спрямоване на підтримку, передусім, суб’єктів господарювання, які зареєстровані за такими основними видами економічної діяльності:

  •  переробна промисловість (секція С, розділи 10-33 КВЕД ДК 009:2010);
  •  будівництво (секція F, розділи 41-43 КВЕД ДК 009:2010);
  •  ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів (секція G, розділ 45 КВЕД ДК 009:2010 в частині ремонту);
  •  транспорт, крім залізничного (секція H, розділ 49 КВЕД ДК 009:2010);
  •  тимчасове розміщування й організація харчування (секція І, розділи 55-56 КВЕД ДК 009:2010);
  •  видання програмного забезпечення, комп'ютерне програмування, консультування та пов'язана з ними діяльність (секція J, група 58.2, розділи 62, 63 КВЕД ДК 009:2010).

Разом з тим, пунктом 4 цього рішення передбачене  затвердження переліку окремих суб’єктів господарювання та сфер економіки, на які дія пункту про часткове відшкодування ПДФО цього рішення НЕ поширюється. А також - форми звернення суб’єктів господарювання про відшкодування 15 (п’ятнадцяти) відсотків податку на доходи фізичних осіб-найманих працівників.

П'ятого травня виконавчий комітет міської ради своїм рішенням затвердив ці документи.

Зокрема, перелік окремих суб’єктів господарювання та сфер економіки, на які не поширюється дія цього рішення:

Останні новини Чернігівщини

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб 21:44

У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб. У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб.

У Чернігові сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України надаватиметься одноразова матеріальна допомога

У Чернігові сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України надаватиметься одноразова матеріальна допомога 21:21

Це стосується військових, які з 24 лютого 2022 року забезпечували оборону України, захищали населення та інтереси держави у зв’язку з російською військовою агресією проти України.

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі 21:16

​За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури мешканця Чернігівського району визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби 21:12

Щодня для підтримання правопорядку в області залучають додаткові піші та автомобільні наряди, які патрулюють вулиці у темний час доби.

Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист

Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист 20:58

29 листопада у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося засідання "круглого столу" на тему "Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист".

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини