Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 09:33:10

25 судів на Чернігівщині відновили роботу

05.05.2022   08:48Агенцiя

З 5 травня 2022 року розпочнуть свою роботу 25 судів в Чернігівській області.

Розпорядженням Голови Верховного Суду від 4 травня 2022 року № 27/0/9-22 відновлено територіальну підсудність судових справ Чернігівського апеляційного суду, Деснянського районного суду м. Чернігова, Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області, Новозаводського районного суду м. Чернігова, Семенівського районного суду Чернігівської області, Коропського районного суду Чернігівської області, Корюківського районного суду Чернігівської області, Менського районного суду Чернігівської області, Сосницького районного суду Чернігівської області, Городнянського районного суду Чернігівської області, Ріпкинського районного суду Чернігівської області, Чернігівського районного суду Чернігівської області, Щорського районного суду Чернігівської області, Бобровицького районного суду Чернігівської області, Носівського районного суду Чернігівської області, Бахмацького районного суду Чернігівської області, Борзнянського районного суду Чернігівської області, Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області, Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області, Варвинського районного суду Чернігівської області, Ічнянського районного суду Чернігівської області, Срібнянського районного суду Чернігівської області, Талалаївського районного суду Чернігівської області, Козелецького районного суду Чернігівської області, Куликівського районного суду Чернігівської області, змінену розпорядженням Голови ВС від 8 березня 2022 року № 2/0/9-22.

Водночас суди, які раніше розглядали справи, підсудні зазначеним судам Чернігівщини, мають забезпечити розгляд справ, що надійшли на їх розгляд до 4 травня 2022 року.

Під час зустрічі, присвяченої відновленню роботи судів, Голова Верховного суду Всеволод Князєв подякував керівництву Чернігівського апеляційного суду, головам судів першої інстанції, територіальному управлінню Державної судової адміністрації України та керівництву Служби судової охорони за докладені зусилля для якнайшвидшого відновлення здійснення правосуддя на Чернігівщині.

Також очільник ВС висловив вдячність суддям і працівникам апаратів тих судів, які взяли на себе додаткове навантаження, розглядаючи справи, передані із судів Чернігівської області.

«Наша зброя проти ворога – це законні та справедливі судові рішення, якими буде завершено розгляд справ стосовно колаборантів і зрадників, а також щодо стягнення шкоди, завданої внаслідок збройної агресії РФ. 14 квітня 2022 року Верховний Суд ухвалив рішення, у якому дійшов висновку про те, що країна, яка вдалася до агресивної війни, не заслуговує на повагу до її судового імунітету. Це означає, що суди України мають право розглядати справи про стягнення шкоди з РФ. Це великий обсяг роботи, але я переконаний, що ми з цим впораємося», – наголосив Всеволод Князєв.

Голова ВС також оглянув приміщення Чернігівського апеляційного суду та Господарського суду Чернігівської області, які зазнали пошкоджень внаслідок ракетного обстрілу центральної площі міста 28 лютого 2022 року.
Незабаром планується відновлення роботи судів Сумської області та частини судів Київської області.

Останні новини Чернігівщини

8 грудня: Цей день в Україні та в світі

8 грудня: Цей день в Україні та в світі 09:29

ДЕНЬ 288 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 288 RUSSIAN AGRESSION

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату 10:43

Зловмисники виробляли товар та розливали у тару відомих іноземних та українських брендів. Сурогат планували продавати на території Чернігівської та Київської областей.

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка 10:37

У селі Валки Сухополов’янської громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь захисника України, прикордонника – сержанта Богдана Назаренка.

 «Зброя Перемоги» була  презентована у Чернігові

«Зброя Перемоги» була презентована у Чернігові 10:31

У день Збройних Сил України в обласному центрі відбулося спецпогашення нових поштових марок «Зброя Перемоги».

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень 10:21

Але і це ще не всі новини: завдяки кухарям, волонтерам, активістам вдалося за один вечір зібрати понад чверть мільйона грн на потреби ЗСУ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини