Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 07:45:24

За яким принципом і які продуктові набори від держави видають у Чернігові

04.05.2022   19:12Агенцiя

У приміщеннях більшості навчальних закладів Чернігова зараз організована видача пакетів з гуманітарною допомогою у вигляді продуктових наборів, надання якої забезпечила держава.

- Мені б хотілося від імені чернігівської громади висловити слова щирої вдячності областям-партнерам і державі за надану гуманітарну допомогу.

Принагідно хочу повідомити мешканцям Чернігова, що гуманітарна допомога надходить у місто поступово. Вагони відразу розвантажуються і пакети розвозяться до пунктів видачі.

Допомога надходить від Рівненської та Дніпровської військових адміністрацій. Пакети безпосередньо формуються в цих містах, і тому вони різняться за кількістю найменувань продукції й вагою.

Отже, ні пункти видачі (а це переважно заклади освіти), ні міська рада не мають жодного стосунку до формування пакетів із гуманітарною допомогою, ми їх отримуємо вже запакованими, - розповіла заступниця міського голови Чернігова Вікторія Пекур у коментарі журналістам, які 3 травня навідалися в один з таких пунктів видачі допомоги в школі №7.

Вікторія Пекур показує копії накладних на пакунки з гуманітарним вантажем, щоби проілюструвати: вміст пакетів різниться, бо так вони формуються відправниками.

- Ось, наприклад, берем склад набору №4. Ми бачимо, що в цьому наборі є 12 найменувань і вага цього набору – 8 кілограмів. У той же час можемо взяти склад набору №5: 14 найменувань і 9 кілограмів. Що в якому вагоні – ми не знаємо, приймаємо вже тільки як факт. І, відповідно, що до якого пункту видачі дійде – це теж чисто логістичне, тобто ніхто не відбирає, а відправляють по черзі, - додала вона.

Більше про роботу пункту видачі та механізм обліку розповіла директорка школи №7 Наталія Колотило.

- Потужність закладу дозволяє видавати десь приблизно 500-700 пакунків за зміну. Тобто ми працюємо в будні дні з 10-ї до 15-ї, в суботу ми працюємо з 10-ї до 13-ї. Такий графік зумовлений тим, що необхідно ще і приймати пакунки, перераховувати їх. Пакунки ми іноді приймаємо зранку, іноді вже після третьої години. І, відповідно, це пояснюємо людям, чому такий графік роботи, - зазначила вона.

Як відомо, пакунок з продуктовим набором видається на кожного мешканця Чернігова будь-якого віку. Отримати їх може один дорослий зразу на всю свою сім’ю, яка прописана за однією адресою. Але взяти допомогу повторно, навіть у різних пунктах видачі, не вдасться.

- Є електронна база, в яку заносяться за паспортними даними всі мешканці Чернігова. І, відповідно, якщо людина не отримувала пакунок - то база пропускає далі і можна отримувати всі інші паспортні дані. Якщо ж людина вже в якомусь місці отримала пакунок, то в базі вказується місце, дата та час отримання пакунку. Тобто ми можемо відслідковувати тих людей, які вже отримали ці пакунки, - додала директор навчального закладу.

Наразі в Чернігові працюють 22 пункти видачі допомоги. Маломобільним групам населення, тим, хто не може прийти та отримати її в один із центрів самостійно, продуктові набори розвезуть співробітники терцентрів соціальних послуг.

Чернігівська міська рада

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату

У Чернігові прикордонники та поліцейські виявили підпільний цех, де виробляли тонни алкогольного сурогату 10:43

Зловмисники виробляли товар та розливали у тару відомих іноземних та українських брендів. Сурогат планували продавати на території Чернігівської та Київської областей.

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка

У громаді на Прилуччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого прикордонника – сержанта Богдана Назаренка 10:37

У селі Валки Сухополов’янської громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь захисника України, прикордонника – сержанта Богдана Назаренка.

 «Зброя Перемоги» була  презентована у Чернігові

«Зброя Перемоги» була презентована у Чернігові 10:31

У день Збройних Сил України в обласному центрі відбулося спецпогашення нових поштових марок «Зброя Перемоги».

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень

У Чернігові під час благодійної вечері вторгували за прапор з підписом Героя Ніколюка понад 50 тисяч гривень 10:21

Але і це ще не всі новини: завдяки кухарям, волонтерам, активістам вдалося за один вечір зібрати понад чверть мільйона грн на потреби ЗСУ.

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова

Повідомлення щодо додаткового добору присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова 10:14

У зв’язку з недостатньою кількістю присяжних Деснянського районного суду м. Чернігова, для розгляду судових справ, у яких передбачена їх участь, проводиться додатковий добір присяжних відповідного суду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини