Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 травня, 17:10:51

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

26.11.2012   09:16

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 25 листопада по 08 годину 26 листопада 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 1 пожежу.

Пожежа Козелецький район, с. Новий Шлях О 13 год. 27 хв. сталася пожежа трьох гаражів. Власники: гр. Щ.1952 р.н., гр. П., 1953 р.н., та гр. С., 1990 р.н. Знищено покрівлю та перекриття на площі 56 кв.м. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70000 грн.

Виявлення та знищення ВНП:

25.11.2012 року о 09 год. 00 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області знищено ручну гранату Ф-1 часів ВВв, яка була виявлена 24.11.2012 року при проведенні земляних робіт за адресою: м. Чернігів, садове товариство "Природа".

25.11.2012 року о 10 год. 30 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області знищено 3 артилерійські снаряди калібром 45 мм та 2 гранати Ф-1 часів ВВв, які було виявлено 24.11.2012 року на відкритій території біля  с. Кам'янка, Ріпкинського р-ну.

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини