Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 22:13:45

У Чернігові починають запускати ліфти

04.05.2022   08:56Агенцiя

У Чернігові з сьогоднішнього дня починають запускати ліфти. Про це розповів начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц.

Ліфти у Чернігові зупинили 15 березня.

    - Зараз ми повертаємося до нормального життя, вже досить багато людей повернулося, міські комунальні служби відійшли від бойових дій і тому на сьогоднішній день ми починаємо запускати ліфти, - зазначив Ярослав Куц.

Є декілька обмежень:

    - По-перше, дуже велике прохання в комендантську годину мінімізувати користування ліфтами, тому що не зможе виїзждати аварійна служба. Треба розуміти, якщо виключається електроенергія, ліфт зупиняється. І визволити людину в комендантську годину може тільки ДСНС. Якщо ДСНС визволяє, то потім цей ліфт треба ремонтувати. А ремонт на сьогодні є проблематичний, бо логістика по запчастинам дуже ускладнена в місті. По-друге, треба розуміти, що якщо буде відключена електроенергія, ліфт зупинится, приїде аварійка, але на це також піде багато часу, - зазначив керівник управління.

Почнуть запускати ліфти у неушкоджених будинках, які розташовані в радіусі більше 100 метрів від влучань снарядів, ракет чи бомб.

    - Ті ліфти в будинках, які взагалі неушкоджені, їх будуть включати відразу. А поступово-поступово ми будемо запускати і інші. Але крім тих будинків, куди було пряме попадання артилерії, ракети чи бомби, - уточнив Ярослав Куц.

Ліфти у неушкоджених будинках мають запустити до кінця тижня.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб 21:44

У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб. У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб.

У Чернігові сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України надаватиметься одноразова матеріальна допомога

У Чернігові сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України надаватиметься одноразова матеріальна допомога 21:21

Це стосується військових, які з 24 лютого 2022 року забезпечували оборону України, захищали населення та інтереси держави у зв’язку з російською військовою агресією проти України.

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі 21:16

​За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури мешканця Чернігівського району визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби 21:12

Щодня для підтримання правопорядку в області залучають додаткові піші та автомобільні наряди, які патрулюють вулиці у темний час доби.

Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист

Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист 20:58

29 листопада у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося засідання "круглого столу" на тему "Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист".

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини