Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 15:56:47

Під час окупації Ягідного у підвалі школи від задухи померли понад 10 людей

03.05.2022   14:38Агенцiя

Прокурори Козелецької окружної прокуратури оглянули школу, в якій російські окупанти утримували близько 350 людей

Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура.

У ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України) прокурорами Козелецької окружної прокуратури спільно з поліцією проведено огляд Ягіднянської філії опорного закладу «Количівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванівської сільської ради Чернігівської району», у підвальному приміщенні якої окупанти майже місяць утримували  близько 350 осіб, з них 70 дітей.

Нагадуємо, село Ягідне з 03.03.2022 по 30.03.2022 перебувало в окупації ворожих військ. Російські військовослужбовці проживали в приватних будинках, власників яких в нелюдських умовах тримали в холодному та задушливому підвалі школи, зрідка дозволяючи вийти на вулицю. У підвалі люди помирали від задухи.

Загалом, за весь час перебування людей в підвалі, померло понад 10 осіб похилого віку.
Крім того, внаслідок окупації села знищено більшість будинків.

Вбитих та закатованих мешканців Ягідного ховали на території власних господарств, а також в братських могилах.

Бронетехніку паркували впритул до будинків.

З приводу обставин вчинення кримінальних правопорушень, прокурорами окружної прокуратури проведено допити цивільного населення.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини