Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 травня, 10:36:43

Між Черніговом та Меною відремонтований тимчасовий міст

02.05.2022   12:59Агенцiя

Завершений ремонт тимчасового мосту на автомобільній дорозі Н-27 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем'яч, що поєднує Чернігів та Мену

Для проведення робіт було закрито рух транспорту на п'ять днів. За цей час проведений монтаж прогонової будови, облаштовані перекриття та орогодження мосту.
 
Відновлений проїзд дозволить покращити гуманітарну обстановку в районах, забезпечить доставку життєво важливих вантажів для людей та роботу підприємців. Ремонт реалізований у співпраці з місцевою громадою та бізнесом.
 
Нагадаємо, в результаті бойових дій на території Чернігівської області пошкоджено 680 км державних доріг та 22 мости. На 8 штучних спорудах дорожники відновили рух, збудувавши тимчасові переправи. Зокрема, на автомобільній дорозі Н-27 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем'яч вже споруджені два тимчасові об'їзди.
 
 
Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини