Як живе село Грем'яч на кордоні з росією
Грем’яч — село на півночі Чернігівської області на самому кордоні з росією. З перших днів повномасштабної війни потрапило під окупацію.
Наприкінці березня російські військові звинуватили старосту села Ганну Гавриліну в тому, що вона навідниця української армії, та викрали жінку.
Спершу її утримували в польовому таборі, а згодом перевезли до курської в’язниці. 12 квітня в результаті обміну полоненими Гавриліна повернулася в Україну.
Журналісти Громадського їхали до Грем’яча, аби познайомитися зі старостою та записати її історію, однак після полону Ганну Гавриліну поклали в лікарню. Про життя під окупацією ми поспілкувалися з її односельцями.
" frameborder="0" allowfullscreen>Повний текст на сайті Громадського.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.