На Чернігівщині відновлюють проїзд через 3 знищені мости на ключових трасах
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжує відновлювальні роботи на автошляхах.
Здійснюється першочерговий ремонт і очистка покриття та відновлення проїзду через зруйновані мости. У п'ятницю, 29 квітня, у роботах було задіяно 89 працівників та 42 одиниці техніки.
Триває монтаж прогонової будови на одному з пошкоджених мостів на трасі Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем'яч. Так само не зупиняється будівництво двох тимчасових переїздів через зруйновані споруди на трасах М-01 Київ — Чернігів та Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів. Там триває розробка ґрунту та влаштування основи з піску та щебню.
Здійснюється ямковий ремонт шляхів у київському напрямку. Гарячим асфальтобетоном учора ремонтують покриття на шляхах Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів (198 кв. метрів), Т-10-08 Київ – Літочки – Кіпті (323 км. метри), двох ділянках Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка (372 кв. метри). Пневмоструменевим методом – ще на двох ділянках Р-69 (158 кв. метрів).
Триває очистка покриття на прибирання сміття на трасах М-01 та Р-56 Чернігів — Пакуль — Славутич. За вчорашній день дорожники опрацювали понад 4 км цих шляхів. На М-01 також очищали водовідвідні лотки, а на Т-25-35 — здійснювали планування узбіч.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50
Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».
Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40
Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.
Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37
Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.
Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36
3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

