Чернігівці почали прибирати завали лижної бази
Під час бойових дій на Чернігівщині всі приміщення Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву з лижного спорту Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» (або, як називають її чернігівці, — лижної бази) повністю знищили ворожі війська.
Тут також функціонують Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з зимових видів спорту Чернігівської облради та Державний центр олімпійської підготовки з біатлону.
Проте жителі обласного центру не падають духом і вірять, що дуже скоро все відбудується. Тому активно долучаються до колективного прибирання території, яке розпочалося 28 квітня. Днями сапери завершили її розмінування і дозволили доступ. Водночас Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОВА організував толоку, у перший день якої прийшли більше сотні дорослих і дітей.
— Повертаються діти, тренери. Тому найближчим часом плануємо відновити навчально-тренувальний процес на території лижної бази. Але перед цим маємо забезпечити нормальні умови для роботи, наскільки це зараз можливо, — розповів директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту ОВА Андрій Шемець.
Посадовець також зазначив, що завдання на сьогодні — підготувати територію для подальшого відновлення. Прибирати завали планують щонайменше впродовж чотирьох днів.
Ініціативу підтримали як просто небайдужі чернігівці, так і відомі спортсмени та тренери. Адже всіх об’єднує спільна мета — відновити зруйновані російськими військами спортивні об'єкти.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.



