З 26 по 30 квітня у Чернігові - тиждень благоустрою
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження "Про проведення тижня з благоустрою" у Чернігові з 26 по 30 квітня.
- Я щиро, від душі прошу всіх чернігівців долучитися. Організуватися, де є старші будинків, а якщо їх нема – то самі по під’їздах, по сходових клітинах, друзі, знайомі. Я звертаюся до всіх. Сьогодні ситуація з нашими комунальними підприємствами така, що більше 50% профільних КП, які відповідали за чистоту, прибирання, вивезення сміття в місті – знищено. Зокрема, на комунальному автотранспортному підприємстві знищено 28 автомобілів з 50, коштів на закупівлю нових нема, робочих рук – не вистачає. Тому спільно, загальними зусиллями, я переконаний, що ми зробимо наше місто ще чистішим, ніж воно було до війни, - звернувся він до чернігівців на засіданні виконкому міської ради 18 квітня, оголошуючи про тиждень благоустрою.
Традиційно у Чернігові міський голова разом зі співробітниками міської ради долучаються до заходів тижня благоустрою особисто.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.