Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 січня, 12:22:50

На півночі Чернігівщини рівень води в річках загрожує підтопленнями

20.04.2022   00:01Агенцiя

Десна та Віть на Новгород-Сіверщині вже добряче наповнилися водою. Так, протягом доби рівень води в Десні у Розльотах підвищився на 8 см, а у Новгород-Сіверському – на 9 см.

Про це повідомляє «Час Чернігівський».

Згідно з даними моніторингу Укргідрометцентру, рівні води у цих пунктах спостереження досягли і перевищили небезпечні відмітки, при яких розпочинається часткове затоплення (підтоплення) територій і об’єктів, можливий небезпечний вплив на об’єкти і населені пункти.

Натомість, у Новгород-Сіверській громаді вже попередили жителів про небезпеку підтоплення під час проїзду на авто або переходу через мости, а тому рекомендують не рухатися у тих напрямках без необхідності та без транспорту з підвищеною прохідністю.

У Чернігові рівень води у Десні піднявся до 395 см над нулем поста, але жодних загроз підтоплень поки не існує.

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини