Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація від ДСНС у Чернігівській області станом на ранок 19 квітня.
Триває розмінування території області. За добу групи піротехніків ДСНС 25 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 678 таких предметів (з початку воєнних дій всього вилучено 15231 вибухонебезпечний предмет).
За словами начальника обласного управління ДСНС Романа Гордового, рятувальники відпрацьовують вже останні заявки від населення у Чернігові, працюють у Шестовиці, Новоселівці, Количівці (у напрямку Іванівки та Ягідного) та у Ніжинському районі, а найближчими днями прибудуть у Куликівську громаду.
Піротехніки також допомагають аграріям, обстежуючи поля за їхніми запитами для убезпечення польових робіт.
🔥 За останню добу пожеж в області не зареєстровано.
🔴 Всього з початку військових дій ліквідовано 487 пожеж, з яких 286 виникли через обстріли. Врятовано 46 людей, з них 10 дітей. На місцях пожеж виявлено тіла 57 осіб.
🚒 За минулу добу рятувальники 2 рази залучалися до розбору зруйнованих внаслідок обстрілів будівель, зокрема, розбирали завали по вул. В. Чорновола, 15 у Чернігові. З початку повномасштабної війни здійснено 147 виїздів для проведення аварійно-рятувальних робіт, врятовано 41 особу, деблоковано тіла 73 загиблих.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.