Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 22:34:23

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

04.04.2022   10:25Агенцiя

Інформація від ДСНС у Чернігівській області станом на ранок 4 квітня.

За останню добу в області зареєстровано 3 пожежі, не пов’язані з бойовими діями.

🔴  Всього з початку війни ліквідовано 438 пожеж, з яких 285 виникли через обстріли. Врятовано 46 людей, з них 10 дітей. За добу рятувальники 3 рази долучались до надання допомоги та виконання інших робіт (з початку війни — 106 разів).

🔴  Групи піротехніків ДСНС за добу 10 разів виїжджали для знешкодження боєприпасів, що не розірвались (з початку війни виявлено та вилучено 192 вибухонебезпечні предмети).

💡  Через ураження об’єктів критичної інфраструктури в результаті бойових дій у місті Чернігів відсутнє теплопостачання. Електро-, водо- та газопостачання здійснюється частково. Відновлювальні роботи здійснюються за можливості.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 22:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини