Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 червня, 10:54:07

Менські гімназисти збирали використані батарейки

23.11.2012   12:58Агенцiя

11-класники районної гімназії з власної ініціативи провели акцію по збору відпрацьованих батарейок. Таку ідею висунули Анастасія Куцан та Сергій Ковирьов, повідомила “Нашому слову” викладач біології районної гімназії Алла Лавська.

Менські гімназисти збирали використані батарейки

Менські гімназисти збирали використані батарейки

Участь у екологічному заході взяли самі гімназисти та працівники навчального закладу. Пункти прийому відпрацьованих батарейок діють з 20 листопада у міських магазинах “Майстер плюс” та “Лагрос”.

Зібрані у ході акції батарейки будуть відправлені на Львівське державне підприємство “Аргентум” та утилізовані там.

До речі, звичайна пальчикова батарейка, потрапляючи в ґрунт, за два – три роки зазнає руйнування корпусу. Дуже отруйні речовини потрапляють в землю, а пізніше – і в ґрунтові води. Одна така батарейка здатна отруїти і зробити непридатними для використання 20 кв. м ґрунту або ж 400 літрів ґрунтових вод. Ртуть і кадмій, які входять до її складу, потрапляючи в організм людини, руйнують нирки, а нікель і кобальт шкодять нервовій системі.

http://nslovo.com/blog/menski-himnazysty-zbyraly-vykorystani-batarejky

Останні новини Чернігівщини

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії 10:11

Мережа закладів охорони здоров’я Чернігівщини поповнилася двома об’єктами: у Прилуцькому районі відкрили амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

"Пліч-о-пліч стали біль і мужність" 10:03

Під таким гаслом відбулася зустріч членів обласної організації «Союз Чорнобиль України», ліквідаторів аварії на ЧАЕС та членів їх сімей. Участь у ній взяли заступниця голови ОДА Олена Дума та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

Випускники другої інкубаційної програми для підприємців-початківців презентували свої проєкти

Випускники другої інкубаційної програми для підприємців-початківців презентували свої проєкти 09:54

16 червня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів другої Інкубаційної програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів Business Hub Chernihiv Region.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:42

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 16 червня травня по 8:00 17 червня 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини