У Чернігові засуджено колишнього поліцейського, який побив патрульного інспектора після скоєння ДТП у стані алкогольного сп'яніння
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Чернігівської обласної прокуратури Деснянський районний суд м. Чернігова визнав винним 29-річного чернігівця у побитті працівника правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків (ч. 2 ст. 345 КК України).
Слідством установлено, що у ніч з 6 на 7 серпня 2020 року на проспекті Перемоги в м. Чернігові підсудний, який на той час працював дільничним офіцером одного з місцевих відділів поліції, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, за кермом легкового автомобіля, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на електроопору. Після прибуття на місце події екіпажу патрульної поліції, винуватець ДТП вчинив бійку з патрульним поліцейським, який намагався завадити йому покинути місце пригоди.
В результаті таких дій патрульний, який виконував свої службові обов’язки, отримав тілесні ушкодження. Для припинення правопорушення поліцейським довелося застосовувати спецзасоби.
Вироком суду вже колишнього поліцейського визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України, йому призначено покарання у виді обмеження волі на строк один рік.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві.
Вирок суду не набрав законної сили, триває строк на його апеляційне оскарження.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.