Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 квітня, 10:53:09

Торік на Чернігівщині не встановлено жодного випадку масової загибелі бджіл

08.02.2022   15:43Агенцiя

Протягом минулого року структурними підрозділами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області у відповідності до вимог законодавства зареєстровано і паспортизовано 1229 пасік, у яких налічується 50798 бджолосімей. Усі ці бджологосподарства внесені до Реєстру паспортів пасік.

З метою встановлення фактів отруєння бджіл засобами захисту рослин у територіальних громадах області створені  постійно діючі комісії. Спеціалісти Держпродспоживслужби запевняють: торік в області не зареєстровано випадків масової загибелі бджіл, у тому числі внаслідок застосування аграріями засобів захисту рослин.

У районах і містах області від початку року проведено 55 нарад з питань бджільництва, у яких взяли участь понад 5000 пасічників, близько трьох десятків представників громадських організацій бджолярів, 115 - сільгосппідприємств різних форм власності.

З набранням чинності наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 року №338 «Про деякі питання у сфері бджільництва» за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області розроблено єдиний підхід до проведення лабораторно-діагностичних досліджень на хвороби бджіл і формування тарифів за проведення ветеринарно-санітарних заходів на пасіках та опрацьовано алгоритм видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки.

У разі випадків загибелі бджіл Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області звертає увагу пасічників на відповідний алгоритм дій.

 


Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини