Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 01:39:44

Про запровадження додаткових тимчасових обмежень на кордоні

08.02.2022   10:23Агенцiя

Захист державного кордону України є невід'ємною частиною загальнодержавної системи забезпечення національної безпеки

 

Прикордонники, виконуючи завдання з охорони державного кордону, діють виключно в межах чинного законодавства.

Повідомляємо, що з метою посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, запобігання правопорушенням в межах прикордонної смуги Чернігівської області та упередження дестабілізації обстановки на державному кордоні, у відповідності до Законів України «Про Державну прикордонну службу України» та «Про державний кордон України», «Положення про прикордонний режим», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року №1147, в межах прикордонної смуги Чернігівської області вводяться додаткові тимчасові режимні обмеження.

За узгодженням з Чернігівською обласною державною адміністрацією, районними адміністраціями Чернігівської області, обласним управлінням Служби безпеки України, Національної поліції та Державної міграційної служби, наказом начальника 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого від 26 січня 2022 року № 132-АГ «Про запровадження додаткових тимчасових обмежень» та від 26 січня 2022 року № 150-АГ «Про внесення змін до наказу 105 прикордонного загону  імені князя Володимира Великого від 26 січня 2022 року № 132-АГ» в період з 01 лютого 2022 року до  окремого розпорядження запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження на в’їзд і провадження робіт в межах прикордонної смуги  Чернігівської області.

Детально ознайомитися із наказами можна на сайті Держприкордонслужби за посиланням: https://dpsu.gov.ua/ua/Nakazi-nachalnika-zagonu/

Начальник прес-служби

підполковник                                                        Галина ШЕХОВЦОВА

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини