Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 10:49:59

Чернігівська область: піротехніки ДСНС провели Всеукраїнський урок із мінної безпеки

29.01.2022   11:41Агенцiя

28 січня фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області в онлайн-форматі провели урок із мінної безпеки для учнів та педагогів Чернігівської загальноосвітньої школи № 33.

Мета якого - навчити та поглибити знання дітей щодо дій у небезпечних ситуаціях, а також нагадати правила правил безпеки в разі виявлення підозрілих предметів та застарілих боєприпасів.
Піротехнік ознайомив школярів із макетами вибухонебезпечних предметів, їх характеристиками небезпеки та наслідками необережного поводження з ними. Окремо було зосереджено увагу на основних заходах безпеки в разі виявлення підозрілих предметів та алгоритмом дій.   
Також, рятувальники наголосили, що в разі такої знахідки слід відійти на безпечну дистанцію, терміново повідомити Службу порятунку за номером "101" та в жодному разі не торкатися небезпечної знахідки, а тим паче брати боєприпас до рук чи розбирати.   
Сапери ДСНС продемонстрували презентацію про вибухонебезпечні предмети та правила поведінки з ними, а по завершенню заходу відповіли на численні запитання дітей.
Рятувальники переконані, що дбати про безпеку підростаючого покоління, навчаючи його правильному поводженню в екстремальних ситуаціях – сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих.
Зазначимо, що такі уроки будуть надалі проводитися серед учнівської та студентської молоді.  

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини