Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 жовтня, 12:15:16

Вирок суду військовослужбовцю-наркоділку: 2 роки дисбату з конфіскацією майна

29.01.2022   11:37Агенцiя

За процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця, який займався незаконним збутом наркотичних речовин.

   Установлено, що будучи військовослужбовцем військової служби за контрактом однієї з військових частин Національної гвардії України, дислокованої на Київщині, протягом серпня - вересня 2021 року неодноразово збував наркотичні речовини – амфетамін та канабіс серед військовослужбовців своєї ж військової частини, проте був затриманий правоохоронцями. Наркотичні речовини та грошові кошти в затриманого вилучено.

   Завдяки сумлінній роботі прокурорів Дарницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, військовослужбовець-наркоділок беззаперечно визнав свою вину, розкаявся, активно співпрацював зі слідством та ініціював укладення угоди з прокурором про визнання винуватості.  Матеріали кримінального провадження з угодою та обвинувальним актом скеровано до суду.

   28.01.2022 Бориспільський міськрайонний суд Київської області підтвердив законність укладеної угоди з обвинуваченим та ухвалив йому вирок, яким затвердив угоду.  

   Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину та призначив йому остаточне покарання – 2 роки тримання у дисциплінарному батальйоні з конфіскацією майна.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10

Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.

Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39

Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16

Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.

Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35

20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини