Прокуратура домоглася забезпечити належне збереження гідрологічного заказника "Снов" площею понад 7 тис. га
Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив у повному обсязі позовні вимоги прокурора до Сновської міської ради про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж гідрологічного заказника місцевого значення «Снов» загальною площею 7486 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).
Гідрологічний заказник місцевого значення «Снов» площею 7486 га створений рішенням Чернігівської обласної ради від 21.03.1995 та включений до переліку територій та об’єктів природно-заповідного фонду Чернігівської області.
Прокурори у суді довели, що понад 20 років орган місцевого самоврядування, у порушення вимог Земельного кодексу України, Законів України «Про природно-заповідний фонд України» та «Про землеустрій», не вжив заходів щодо винесення меж гідрологічного заказника та закріплення їх натурі (на місцевості). Оскільки межі заказника не визначені, а земельна ділянка не внесена до Державного земельного кадастру, це фактично унеможливлює його належне збереження в природному стані.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.