Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 01:28:41

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

24.01.2022   13:03Агенцiя

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.

Отже, підприємство працює цілодобово, найбільша увага приділяється магістральним вулицям, де ходить найбільше автотранспорту. Загалом від снігу очищають 120 вулиць центральної частини міста - це більше, ніж 1,5 млн кв.м, і ще 420 вулиць приватного сектору, проїзд якими розчищається після центральних магістралей. У разі великих снігопадів для приватного сектору підприємство планує залучати й найману техніку.
При значних снігопадах на вулиці можуть вийти 55 одиниць техніки КП «АТП-2528»: трактори, МАЗи та ін. Якщо рахувати й техніку інших комунальних підприємств (ЖЕКів, КП "Зеленбуд") - то до 100 одиниць.
- На сьогодні у міста є оптимальна кількість техніки для того, щоб забезпечити його життєдіяльність, щоб ходив громадський транспорт, щоб можна було під’їхати до будинків, - Руслан Волок.
Крім техніки, на вулицях міста працюють 45 прибиральників цього КП, які очищають 197 зупинок громадського транспорту. Деякі ділянки прибираються механічно, тобто за допомогою трактора, але близько половини – вручну. На зупинках завжди є запас піщано-сольової суміші.
Підприємство обслуговує й майже 380 тис кв.м тротуарів. Основна проблема – в центральній частині міста дуже багато зроблено прибудов, наприклад біля кафе, які виступають на тротуар, і через які трактор не може вільно проїхати, щоб прибрати сніг.
Сніг, якого вже зібрали близько 600 кубів, вивозиться до мікрорайону «Хімволокно».
Руслан Волок висловив вдячність власникам автотранспорту, які дослухаються й не залишають свої авто запаркованими у місцях, де потрібно проїхати спецтехніці. Евакуатор, який підприємство вже має, ще не застосовували.
Більше подробиць – у відеосюжеті.Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.