На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов
Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.
Тож, плануючи поїздки, водіям слід враховувати погодні умови та раціонально оцінювати ситуацію. Водіям варто бути уважними та обережними, обирати безпечну швидкість та маневри, не забувати, що гальмівний шлях на промерзлому та мокрому покритті є довшим. Потрібно тримати дистанцію з іншими транспортними засобами, не допускати різкого гальмування, знижувати швидкість перед населеними пунктами та пішохідними переходами. Особливо обережно слід проїжджати мости та естакади.
Автівки мають бути перевзуті у зимову гуму з нормальними протекторами.
Водіям вантажівок необхідно мати ланцюги протиковзання, обов'язково використовувати їх на ділянках з крутим підйомом та спуском.
У зимовий період дорожнє господарство області перебуває у режимі цілодобового чергування. За необхідності, проводяться роботи з обробки покриття протиожеледними матеріалами. У першу чергу техніка виїжджає на шляхи з найбільшою завантаженістю. Це міжнародні, національні та регіональні, далі - територіального значення.
Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах державного значення та надання інформації про стан проїзду Служба автодоріг в області має цілодобову гарячу лінію:
- (0462) 661-893, 941-141 - зі стаціонарного;
- 095-27-14-374 - з мобільного.
За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.