Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 01:14:36

Спецпрокуратура: рік дисбату солдату-контрактнику за побиття співслужбовця

21.01.2022   15:50Агенцiя

За процесуального керівництва Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом.

Установлено, що солдат однієї з військових частин ЗСУ, яка дислокована на Черніговщині,  перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, застосував насильство щодо співслужбовця, заподіявши йому легкі тілесні ушкодження.

   Прокурорами спецпрокуратури в ході судового розгляду його вина доведена повністю.

   21.02.2022 Чернігівський районний суд Чернігівської області погодився із запропонованою публічним обвинувачем мірою покарання та призначив обвинуваченому 1 рік тримання в дисциплінарному батальйоні.

   Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону неупереджено та послідовно вживає заходів щодо попередження і викорінення  порушень статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини