УБОЗівці провели для дітлахів День відкритих дверей
Міліція вкотре продемонструвала свою відкритість і незаангажованість, провівши спортивно-виховний захід для вихованців Чернігівського притулку для дітей «Надія» та технікуму легкої промисловості. Підлітки відвідали з екскурсією Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області. Натомість шефи в погонах завжди раді приймати у себе таких гостей.
УБОЗівці провели для дітлахів День відкритих дверей
Захід відбувся з легкої руки начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю полковника міліції Олександра Силкіна. Керівник підкреслив важливу виховну роль таких заходів у становленні нової генерації українців, зокрема він зауважив, що вихованці притулку повинні відчувати свою потрібність суспільству, що вони такі ж повноцінні члени суспільства, як і інші діти.
Багато дітей, яких міліція забирає з вокзалів, вулиць і підвалів почасти навіть не їли досхочу, дехто тільки в притулку зміг виспатися в ліжку з чистим простирадлом в опалюваному приміщенні. Задача суспільства і міліції в тому числі - аби з цих маленьких українців виросли вчителі, лікарі, офіцери, і ні в якому разі не злочинці, щоб діти не лишилися наодинці зі своїми проблемами.
Очі дітей горіли від захвату, коли бійці спецпідрозділу «Сокіл» показували свою майстерність - спускалися по стіні будинку, звільняли заручників та затримували злочинців, демонстрували прийоми рукопашного бою. Дехто з хлопчаків одразу захотів у майбутньому стати таким же вправним і сильним. Одним словом, міліціонери ще раз засвідчили, що вони є в першу чергу професійними борцями зі злочинністю, готовими в любу годину дня і ночі прийти на допомогу.
Під час екскурсії підлітки ознайомилися з Управлінням по боротьбі з організованою злочинністю зсередини, на власні очі побачили в яких умовах працюють і тренуються працівники цього елітного підрозділу.
Бійці пояснили підліткам, що для цього треба не тільки мати добрі фізичні дані (відповідно не мати шкідливих звичок), а й освіту, тому дітям потрібно докорінним чином змінити своє відношення до навчання.
Діти мали нагоду потримати в руках справжню зброю та сфотографуватися з міліціонерами. Наприкінці зустрічі на дітей чекав ще один приємний сюрприз - солодкий стіл та подарунки, які вручив особисто начальник УБОЗу полковник міліції Олександр Силкін.
На прощання керівник сказав, що кожен в цьому житті може зробити помилку, але головне, щоб у дітей, які тільки починають своє доросле життя, був шанс ці помилки виправити. Міліція якраз на правах старшого товариша і помічника усіма можливими способами допомагає дітям розпочати це нове повноцінне життя.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.