Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 22:43:50

Посол Великобританії ознайомилася із засобами та технікою, що використовуються в охороні кордону, та умовами перебування прикордонників в польових умовах

14.01.2022   17:15Агенцiя

Голова Державної прикордонної служби України та Надзвичайний і Повноважний Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні побували на кордоні з Білоруссю в межах Чернігівської області.

«Ділянці українсько-білоруського кордону прикордонники приділяють особливу увагу. Це пов’язано в тому числі з загрозою поширення штучно створеної міграційної кризи. Для посилення цього напрямку наразі проводиться спільна спеціальна прикордонна операція «Полісся». Зокрема, відпрацьовано чіткі дії усіх державних механізмів залучених до заходів, а також змодельовано можливі сценарії розвитку ситуації», - зазначив керівник ДПСУ.

Під час візиту Мелінда Сіммонс мала змогу ознайомитися із засобами та технікою, що використовуються в охороні кордону, та умовами перебування прикордонників в польових умовах.
Окрім цього Голова Держприкордонслужби розповів про заходи з інженерного облаштування кордону з Білоруссю. Він відмітив, що відомство розвиває власні потужності з виготовлення дротяних загороджень, які направляються для встановлення на кордоні, і для цього розгорнуті відповідні лінії виробництва.

Також Мелінду Сіммон ознайомили з функціонуванням пунктів пропуску на кордоні з РБ. Зокрема, у пункті пропуску «Нові Яриловичі» було продемонстровано інфраструктуру, як відбувається оформлення громадян і транспортних засобів, що перетинають кордон, та заходами з недопущення незаконного переміщення товарів. Наголошувалося, про непоодинокі випадки спроб переміщення з Білорусі в Україну великих партій тютюнових виробів.

Сергій Дейнеко подякував Уряду Великобританії та Посольству Великобританії в Україні за підтримку, спрямовану на розвиток та посилення роботи прикордонного відомства.

«Ми високо цінуємо наше співробітництво і з впевненістю готові продовжувати спільно протистояти різним викликам», - наголосив Сергій Дейнеко.

Своєю чергою Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс подякувала за можливість особисто ознайомитися з ситуацією на кордоні та відзначила ефективність роботи Державної прикордонної служби.

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини