Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 23:13:51

Водію автобуса, з вини якого загинуло 16 осіб, загрожує до 10 років позбавлення волі

20.11.2012   11:03Агенцiя

Генеральною прокуратурою України 15.11.12 затверджено обвинувальний висновок та направлено до Чернігівського районного суду Чернігівської області кримінальну справу стосовно водія автобуса, який перевозив російських паломників та зазнав аварії на чернігівській трасі.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди 7 липня слідчим управлінням УМВС України в Чернігівській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили загибель кількох осіб). Санкція статті передбачає: позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
      
В той же день водія автобуса було затримано та за рішенням суду обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Нагадаємо, ДТП сталося 07.07.12 на автодорозі Нові Яриловичі - Чернігів - Київ. Автобус, в якому їхало 42 пасажири, на ділянці автотраси між селами Топчівка і Червоне перетнув зустрічну смугу руху, виїхав на узбіччя і перекинувся. Унаслідок аварії загинуло 16 осіб, а водій та 26 пасажирів отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.


Відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України
 

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини