Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 20:19:49

Кількість передач із наркотиками до СІЗО на Чернігівщині зменшилася за 2021 рік удвічі

13.01.2022   13:02Агенцiя

Запропоноване прокурорами Чернігівської обласної прокуратури профілактичне рішення допомогло удвічі зменшити кількість випадків виявлення передач із забороненими речовинами (наркотиками) для осіб, які утримуються у виправних установах області.

Про це повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації Чернігівської обласної прокуратури Андрій Криворучко.
За його словами, наприкінці 2020 року під час спільної наради із представниками пенітенціарної служби прокурори з метою попередження потрапляння наркотичних та інших заборонених речовин у місця несвободи внесли пропозицію, яка мала реальний  профілактичний вплив. Зокрема, з початку минулого року працівники виправних  закладів, окрім усного попередження осіб, що передають передачі у СІЗО,  про кримінальну відповідальність, яка настає внаслідок передачі до установи заборонених речовин, відповідно до статті 307 КК України, брали у них ще й письмову розписку про ознайомлення з наслідками порушення закону.
«Це нововведення відразу дало результат. Якщо у 2020 році ми зафіксували у Чернігівському СІЗО 20 випадків передачі наркотиків, то у 2021 році їх було вже - 9. У Новгород-Сіверському слідчому ізоляторі в 2020 році було виявлено дві подібних передачі, а у 2021 – жодної», - підкреслив Андрій Криворучко.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.