Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 23:20:56

Доставили розібраний комп’ютер та не давали написати скаргу: конфлікт у Сновську з “Новою поштою”

13.01.2022   08:35Агенцiя

Відправив “Новою поштою” справний комп’ютер, а до отримувача дійшов тільки корпус без передньої панелі та внутрішніх елементів. Про це Віталій Шимко зі Сновська написав на своїй сторінці у Фейсбуці. У коментарі Суспільному розповів про деталі справи.

Віталій Шимко побачив у соцмережах оголошення жительки Козельця Валентини Харченко про те, що її дітям потрібен комп’ютер.

У Віталія такий був, він ним не користувався. Каже, перед відправленням замінив кнопку ввімкнення на системному блоці та ліхтарик на моніторі. Ремонт обійшовся у 1000 гривень.

Оцінив посилку у відділенні практично навмання – у дві тисячі гривень.

Наступного дня зателефонувала отримувачка.

“Отримала, каже. А чого він, каже, у вас розібраний?” "Як?" – кажу. Я так понатирав його, щоб чистий. Я так люблю – щоб люди, які отримали, не ображалися. Чистий, відремонтований – як треба. Вона каже: “Зараз надішлю фото”. Надіслала фото – а там комп’ютер у такій пилюці, розібрана ця стінка уся бокова, передня частина уся витягнута. Наче не мій комп’ютер, а на смітнику хтось знайшов і сфотографував”.
Доставили розібраний комп’ютер та не давали написати скаргу: конфлікт у Сновську з “Новою поштою”
ФОТО: Суспільне Чернігів. Фото розібраного системного блоку на "Новій пошті"

Отримувачка написала скаргу у відділенні, де забирала посилку. Віталію це не вдалося зробити одразу.

“Не хотіли бланки давати для скарг, грубо так поводилися”.

Також Віталія обурив маршрут, який проїхала його посилка.

“А я по телефону відслідковував, що комп’ютер пішов на Чернігів, звідти – на Київ, побув у Києві в трьох відділеннях зв’язку “Нової пошти”, тоді пішов на Бровари. Ходив кругами. І потім отримали в Козельці вже сміття коробку, а не комп’ютер”.

В результаті чоловік таки написав скаргу та зателефонував на гарячу лінію компанії, де йому пообіцяли розібратися в ситуації. Віталій збирався йти в суд, але 12 січня з ним зв’язалися представники “Нової пошти” і відшкодували збиток у оціненій сумі – дві тисячі гривень.

“Він коштує то більше, але я його оцінив у дві – от вони мені дві тисячі й віддали”.

На офіційній Фейсбук-сторінці “Нової пошти” у відповідь на звернення з приводу цієї ситуації написали так:

“Ми щиро перепрошуємо, що в нашій співпраці сталася подібна ситуація. Бачимо, що претензію від відправника прикріплено до інформаційно системи. Ми перевіримо деталі щодо ситуації та згодом повернемося з результатом”.

СуспільнеЧернігів

 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини