Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 21:24:59

Встановлені межі ландшафтного заказника «мурав’ївський»

11.01.2022   11:51Агенцiя

Ландшафтний заказник «Мірав’ївський» тепер має офіційні межі. Відомості про обмеження у використанні земель цього об’єкту природно-заповідного фонду внесені днями до Державного земельного кадастру на основі проєкту землеустрою щодо організації та встановлення меж заказника.

Найближчим часом вони відображатимуться на Публічній кадастровій карті України та враховуватимуться при розробці всіх видів документів.

Все це сприятиме збереженню особливо цінних природних комплексів заказника від руйнування і забудови та зупинить передачу його територій у приватну власність.

Нагадаємо, що ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Мірав’ївський» оголошений Указом Президента України у вересні 2019 року. Він має площу 1095,6832 гектарів і розташований на території Новгород-Сіверського району.

Торік за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища розроблений Проєкт землеустрою щодо організації і встановлення меж території природно-заповідного фонду ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Мурав’ївський». Документ розроблений на замовлення Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації в рамках виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2021-2027 роки. У грудні він пройшов процедуру погодження з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України і був затверджений замовником.

 

Департамент екології та природних ресурсів
Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.