Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 02:21:13

Радіо "Ніжин.FM" очолив Володимир Хоминець

11.01.2022   11:19Агенцiя

Про це стало відомо на міжвідочій оперативній нараді Ніжинської міської ради, яка відбулася 10 січня під головуванням Олександра Кодоли.

У засіданні взяли участь перший заступник міського голови Федір Вовченко, секретар міської ради Юрій Хоменко, заступники міського голови Ірина Грозенко та Сергій Смага, керуючий справами виконавчого комітету Валерій Салогуб, радник міського голови Ольга Орел.

Ніжин засніжило. З ночі працює техніка комунальних підприємств міста. У дворах житлових будинків працюють працівників ЖЕКів, території парків, скверів та інших зону відпочинку розчищають комунальники.

Разом з тим, нагадуємо, відповідальність за прибирання від снігу та ожеледиці несуть усі власники, балансоутримувачі та обслуговуючі організації незалежно від форми власності, а дотримання порядку контролюють інспектори благоустрою.

Міський голова Олександр Кодола доручив керівникам комунальних служб міста ретельно розчищати дороги та пішохідні доріжки від снігу, щоб не створювати незручності для містян.

Олександр Михайлович представив директора нового комунального підприємства «Ніжин FM» - Хоминця Володимира Павловича. «Створення власного радіо у Ніжині прийняли ще влітку, після ліквідації КП «Ніжинське телебачення». Адже місто повинно мати власний мовник. Радіо в Ніжині має перспективи, оскільки його можна слухати всюди: в транспорті, на роботі і в магазинах. На Ніжин FM будуть передавати новини і розважальні програми, записувати інтерв'ю з непересічними і цікавими ніжинцями. Має бути цікаво! Звісно запуск нового комунального підприємства потребує часу, це буде власний радіомовник», - підкреслив міський голова.  

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.