Станом на 10 січня в Україні зафіксовано 1969 нових випадків COVID-19
1 969 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 10 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 94 дитини та 41 медпрацівник.
За весь час пандемії в Україні⤵️
🔺захворіло – 3 704 442 особи;
🔺одужало – 3 514 786 осіб;
🔺летальних випадків – 97 325;
🔺проведено ПЛР-тестувань – 16 966 846.
Кількість захворювань в регіонах за добу:
м. Київ – 398;
Вінницька область – 74;
Волинська область – 48;
Дніпропетровська область – 49;
Донецька область – 8;
Житомирська область – 43;
Закарпатська область – 61;
Запорізька область – 19;
Івано-Франківська область – 77;
Київська область – 135;
Кіровоградська область – 50;
Луганська область – 13;
Львівська область – 130;
Миколаївська область – 36;
Одеська область – 113;
Полтавська область – 109;
Рівненська область – 31;
Сумська область – 102;
Тернопільська область – 60;
Харківська область – 192;
Херсонська область – 12;
Хмельницька область – 14;
Черкаська область – 83;
Чернівецька область – 87;
Чернігівська область – 25.
Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.