Чернігівські поліцейські привітали з Різдвом підопічних дітлахів
«Колядуємо усі - і дорослі, і малі», - під такою назвою відбувся тематичний захід у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей с.Хмільниця за участю ювенальних поліцейських Чернігівщини.
З нагоди свята діти заспівали поліцейським різдвяні колядки.
- У Новорічні та Різдвяні свята діти потребують особливої уваги та піклування з боку дорослих. Та, звісно ж, очікують на диво та подарунки. Щоб влаштувати у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей справжню атмосферу свята, ювенальні поліцейські подарували підопічним солодощі та іграшки, - говорить керівник ювенальної превенції поліції області Оксана Огненко.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.