Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 01:42:24

Автівку чернігівця оголосили у розшук: за що?

05.01.2022   16:12Агенцiя

Робота з повернення заборгованих коштів значно спрощується, якщо в особи, що не виконала фінансове зобов’язання, є у власності майно. Так, наявність нерухомості та фінансівдає змогу державним виконавцям виносити постанови про їх арешт з метою задовільнення судового рішення.

Завдяки дієвим заходам впливу було повернуто вчасно несплачені  аліменти у Чернігові. Тут батько завинив двом синам понад 200 тисяч гривень, та доки не втрутились фахівці Новозаводського відділу державної виконавчої служби, продовжував ігнорувати економічні права дітей. Аби змусити чоловіка повернути кошти, правники не тільки арештували його банківські рахунки та майно, а й оголосили в розшук навіть транспортний засіб.
Щоб постійно не переховуватися від патрульних на дорозі, чоловік погасив у повному обсязі не лише аліментну заборгованість, а й сплатив штраф у розмірі понад 55 тисяч гривень, який правники також перерахували родині.
За словами начальниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірини Свистун,  протягом 2021 року завдяки роботі державних виконавців Новозаводського відділу ДВС у м. Чернігові Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) неплатники аліментів повернули своїм дітям майже 18 мільйонів гривень.

 

Сектор комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.