Безпідставна передача землі на суму 4 млн грн – підозрюється один із керівників Держгеокадастру на Чернігівщині
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру одному із керівників управління Держгеокадастру у Чернігівській області за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).
За даними слідства, підозрювана особа безпідставно передала 8 земельних ділянок державної власності площею по 2 га кожна громадянам, які до цього вже скористалися своїм правом на безоплатне отримання землі. Державним інтересам завдано збитків на суму майже 4 млн. грн.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області ДСР Національної поліції України.
Наразі вирішується питання про обрання особі запобіжного заходу та відсторонення від посади. Досудове розслідування триває.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression