Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 04 січня по 8:00 05 січня 2022 року
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 5 осіб постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 4:
- в смт Холми Корюківського району (Холминська ТГ) по вул. Центральній близько 19 год. 50 хв. 04 січня водій автомобіля «Volkswagen Passat» здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження.
- в смт Варва на перехресті вулиць Космонавтів та Комарова близько 16 год. 40 хв. 04 січня відбулося зіткнення автомобілів «Opal Astral» та «ВАЗ 2121». Внаслідок пригоди пасажир автомобіля «Opal Astral» та водій автомобіля «ВАЗ 2121» отримали тілесні ушкодження.
- в с. Нова Басань Ніжинського району по вул. Зеленій, 40 о 20 год. 59 хв. 04 січня водій автомобіля «ВАЗ 2109» здійснив зіткнення з велосипедисткою, яка рухалась на зустріч вказаному автомобілю. Внаслідок пригоди велосипедистка отримала тілесні ушкодження.
- в м. Ніжині по вул. Однорядній біля будинку №2 о 22 год. 48 хв. 04 січня водій автомобіля «ВАЗ 2115», рухаючись в напрямку центру міста, не вибрав безпечної швидкості, в результаті чого втратив керування автомобілем та допустив зіткнення з електроопорою. Внаслідок пригоди водій автомобіля отримав тілесні ушкодження.
Пожежі в житловому секторі – 3:
- в с. Голубівка Прилуцького району (Ладанська ТГ) по провулку Перемоги, 13 об 11 год. 10 хв. 04 січня сталася пожежа житлового будинку (7х9 м, стіни цегляні, покрівля шиферна), що не експлуатується. Вогнем знищено підлогу на площі 2 кв.м, пошкоджено стіни на площі 3 кв.м та майно. Власник, причина та збиток встановлюються.
- в с. Жидиничі Чернігівського району (Михайло- Коцюбинська ТГ) по вул. Ягідній о 18 год. 48 хв. 04 січня сталася пожежа нежитлового будинку (6х10 м, дерев'яний). Вогнем знищено будинок. Власник, причина та збиток встановлюються.
- в м. Чернігові по вул. Жабинського, 9 о 23 год. 13 хв. 04 січня в п'ятиповерховому житловому будинку сталася пожежа в квартирі №35. Вогнем пошкоджено диван, вікно та домашні речі. Ймовірна причина - необережність під час куріння.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 04 січня по 20 годину 05 січня очікується хмарна погода з проясненнями, дощ, вночі місцями з мокрим снігом. Вночі та вранці подекуди туман. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура вночі від 1º морозу до 4º тепла, вдень 4-9º тепла.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, дощ, вночі з мокрим снігом. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 1-3º, вдень 6-8º тепла.
Останні новини Чернігівщини
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.