Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 04:46:27

Повідомлення про тимчасове закриття руху на автомобільній дорозі Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП "Славутич" - Чорнобиль

04.01.2022   15:15Агенцiя

В зв'язку з проведенням робіт з ліквідації аварійної ситуації на мостовому переході на км 33+150 автомобільної дороги Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП "Славутич" - Чорнобиль (поблизу с. Пакуль), з 12:30 до 18:00 4 січня 2022 року Служба автомобільних доріг у Чернігівській області вводить тимчасове закриття руху для транспорту.

Об'їзд буде здійснюватися наступними маршрутами:
 - для легкового транспорту по маршруту Р-56 км 26 - с. Кархівка - до ст. Малійки - с.Ведільці - Р-56 (під'їзд до м. Славутич) та в зворотному напрямку;
- для вантажного транспорту по маршруту: Т-25-06 (Чернігів - Любеч) - Р-83 (Любеч - Славутич) та в зворотному напрямку.

Просимо водіїв враховувати інформацію при планування поіздок.

Служба автомобільних доріг в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини