Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 01:58:24

Штраф за 10 зрубаних берез - понад 24 тисячі гривень

04.01.2022   15:11Агенцiя

Прокурор Прилуцької окружної прокуратури в суді довів вину правопорушника, який обвинувачувався у самовільній вирубці дерев породи береза.

Вироком Прилуцького міськрайонного суду від 23.12.2021 мешканця Прилуцького району визнано винним у тому, що він 08.10.2021 не отримавши в установленому законом порядку дозвіл від органів місцевого самоврядування на проведення вирубки дерев, за допомогою бензопили самовільно спиляв 10 дерев породи береза, чим заподіяв збитки Сухополов’янській сільській раді на суму понад 24 тис. грн.

Крім того, завдяки принциповій позиції Прилуцької окружної прокуратури вироком суду в дохід держави конфісковано 3 бензопили та 12,7 м. куб. незаконно зрубаної деревини породи береза, задоволено цивільний позов прокурора про стягнення із правопорушника збитків, на суму понад 24 тис. грн.

У минулому 2021 році, Прилуцькою окружною прокуратурою скеровано до суду 5 обвинувальних актів щодо незаконної вирубки дерев, заявлено 5 позовних заяв про відшкодування, завданих збитків на суму понад 120 тис. грн., які рішенням суду задоволені.

Прилуцька окружна прокуратура закликає мешканців м. Прилуки та Прилуцького району, повідомляти на телефон гарячої лінії Прилуцької окружної прокуратури інформацію про незаконну вирубку дерев.  

Прилуцька окружна прокуратура.
 

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.