Рятувальники навчають мешканців Чернігівщини правилам безпеки
В умовах зимового періоду зросла кількість пожеж у житловому секторі громадян, які призвели до загибелі людей.
Лише за перші три доби нового року вже загинули 5 осіб. Пов'язано це, насамперед, з порушенням вимог правил пожежної безпеки громадянами при використанні пічного опалення, електромереж та електронагрівальних приладів, необережністю у поводженні з вогнем, зокрема при палінні.
З метою профілактики пожеж, надзвичайних подій, випадків загибелі і травмування людей на них, рятувальники ДСНС Чернігівщини постійно здійснюють профілактичні відпрацювання населених пунктів шляхом подвірних обходів та інструктажів з громадянами.
Під час проведення роз'яснювальної роботи фахівці Служби порятунку доводять до власників помешкань та пересічних громадян основні вимоги пожежної безпеки у побуті, зокрема нагадують про необхідність обов'язкового очищення димарів від сажі та приведення приладів опалення й електромереж у безпечний протипожежний стан, недопустимість паління у приміщеннях та обережного поводження з вогнем. Крім того, рятувальники звертають увагу батьків не залишати дітей без нагляду та постійно контролювати їх розваги. Малечі вкотре розповіли про заборону ігор із сірниками, запальничками, свічками, а дорослих застерегли від небезпеки використання дітьми піротехнічних виробів.
Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки надзвичайники надають громадянам профілактичні пам’ятки і доводять алгоритми дій у разі виникнення будь-яких небезпечних ситуацій.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
19 лютого: цей день в Україні і світі 08:36
День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.