У Службі судової охорони Чернігівщини підвели підсумки діяльності за ІІ півріччя 2021 року
Із завершенням ІІ півріччя 2021 року у Територіальному управлінні Служби судової охорони підсумовують і аналізують результати службової діяльності.

Про основні напрямки роботи управління говорили на розширеній нараді з підведення підсумків діяльності за липень-грудень 2021 року. Захід пройшов під головуванням начальника Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області полковника Служби Олександра Рибака.
У нараді взяли участь профільні заступники – полковники Служби - Олег Головешко, Валерій Голець та Сергій Паніматченко, а також командири підрозділів, взводів, начальники відділів та служб.
- Настав час підвести підсумки, надати оцінку діяльності кожного підрозділу, звернути увагу на досягнення, разом з тим, вказати на прорахунки, щоб не допускати їх в майбутньому, - звернувся до присутніх Олександр Рибак.
Спершу обговорили результати роботи структурних підрозділів по лінії загального заступника, а саме: відділу оперативно-чергової служби, служби аналітичної-інформаційної роботи, професійної підготовки та підвищення кваліфікації, напрямку охорони праці та пожежної безпеки.
Наступним питанням розглянули організацію роботи із забезпечення охорони об'єктів, органів та установ системи правосуддя.
Так, упродовж липня-грудня 2021 року було здійснено пропуск до судів 83029 осіб, забезпечено підтримання громадського порядку та безпеку учасників судового процесу під час проведення 33576 судових засідань, з яких 39 - резонансні судові засідання та засідання, що потребували посилення.
Під час несення служби на об’єктах охорони співробітниками попереджено пронесення громадянами до будівель судів 564 заборонених предметів.
В останньому блоці розглянули кадрові та бюджетні питання. Окремо ознайомились із новаціями у системі декларування доходів та майна за 2021 рік.
Олександр Рибак зауважив, що у планах на І півріччя 2022 року прийняти під охорону Служби 100 % судових установ Чернігівської області.
- Перед нам стоїть завдання у найкоротший термін охопити професійною охороною всі суди Чернігівської області. Тому попереду – багато роботи, - наголосив Олександр Рибак.
І вчергове нагадав судовим охоронцям на важливості дотримання етики спілкування під час несення служби на постах охорони та налагодженню комунікації з громадськістю, що у свою чергу сприятиме сформуванню позитивного іміджу Служби судової охорони та підвищення довіри до судової системи в цілому.
Завершили нараду врученнями заохочень та присвоєнням чергових спеціальних звань особовому складу.
За інформацією ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.