Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 00:43:32

У Службі судової охорони Чернігівщини підвели підсумки діяльності за ІІ півріччя 2021 року

30.12.2021   13:42Агенцiя

Із завершенням ІІ півріччя 2021 року у Територіальному управлінні Служби судової охорони підсумовують і аналізують результати службової діяльності.

Про основні напрямки роботи управління говорили на розширеній нараді з підведення підсумків діяльності за липень-грудень 2021 року. Захід пройшов під головуванням начальника Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області полковника Служби Олександра Рибака.

У нараді взяли участь профільні заступники – полковники Служби - Олег Головешко, Валерій Голець та Сергій Паніматченко, а також командири підрозділів, взводів, начальники відділів та служб.

-        Настав час підвести підсумки, надати оцінку діяльності кожного підрозділу, звернути увагу на досягнення, разом з тим, вказати на прорахунки, щоб не допускати їх в майбутньому,  - звернувся до присутніх Олександр Рибак.

Спершу обговорили результати роботи структурних підрозділів по лінії загального заступника, а саме: відділу оперативно-чергової служби, служби аналітичної-інформаційної роботи, професійної підготовки та підвищення кваліфікації, напрямку охорони праці та пожежної безпеки.

Наступним питанням розглянули організацію роботи із забезпечення охорони об'єктів, органів та установ системи правосуддя.

Так, упродовж липня-грудня 2021 року було здійснено пропуск до судів 83029 осіб, забезпечено підтримання громадського порядку та безпеку учасників судового процесу під час проведення 33576 судових засідань, з яких 39 - резонансні судові засідання та засідання, що потребували посилення.

Під час несення служби на об’єктах охорони співробітниками попереджено пронесення громадянами до будівель судів 564 заборонених предметів.

В останньому блоці розглянули кадрові та бюджетні питання. Окремо ознайомились із новаціями у системі декларування доходів та майна за 2021 рік.

Олександр Рибак зауважив, що у планах на І півріччя 2022 року прийняти під охорону Служби 100 % судових установ Чернігівської області.

-        Перед нам стоїть завдання у найкоротший термін охопити професійною охороною всі суди Чернігівської області. Тому попереду – багато роботи, - наголосив Олександр Рибак.

І вчергове нагадав судовим охоронцям на важливості дотримання етики спілкування під час несення служби на постах охорони та налагодженню комунікації з громадськістю, що у свою чергу сприятиме сформуванню позитивного іміджу Служби судової охорони та підвищення довіри до судової системи в цілому.

Завершили нараду врученнями заохочень та присвоєнням чергових спеціальних звань особовому складу.

За інформацією ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.