У Чернігові оновлені правила приєднання до комунальних водопровідних і каналізаційних мереж
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 28 грудня погодив зміни Правил приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж міста Чернігова.
Потреба оновлення нормативного акту пов'язана з кількома причинами. По-перше, з часу впровадження відповідних Правил (від 21 липня 2016 року) відбулися законодавчі зміни, тому правила приведені у відповідність до норм чинного законодавства України. По-друге, більш якісне місцеве регулювання господарських відносин, які виникають у процесі приєднання (підключення) до систем централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, має попередити самовільні приєднання (підключення) до водопровідних та/або каналізаційних мереж, підвищити ефективність роботи мереж і безпеку їх експлуатації.
Правила приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж міста Чернігова є нормативно-правовим актом, у зв'язку з чим їх проєкт був за місяць до прийняття рішення виконкому опублікований для ознайомлення і внесення зауважень та пропозицій в розділі "Публічна інформація" на сайті Чернігівської міської ради. Також, відповідно до вимог законодавства, після затвердження Правил виконкомом вони будуть опубліковані у друкованому періодичному виданні (газета "Чернігівські новини: Сім днів").
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.