З вогнем будьте обережні і в будні, і в свята
За інформацією Головного управління ДСНС України в області, негативна статистика загибелі та травмування людей на пожежах зростає щодня.
З початку року вогонь забрав понад півтори тисячі життів в Україні, сталося майже 25 тисяч пожеж. В області за поточний рік виникли 2167 пожеж, у яких загинуло 83 людей, у тому числі одна дитина.
Основними причинами пожеж, що призвели до трагедії, стали необережне поводження з вогнем та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення або електроустановок.
За статистикою, це лихо найчастіше трапляється у помешканнях літніх людей або сімей, що опинилися у скрутних життєвих обставинах — там, де опалювальне обладнання та електроприлади старі чи занедбані.
Тому Держслужба з надзвичайних ситуацій закликає всіх громадян пересвідчитись у пожежній безпеці не лише власних осель, а й домівок літніх родичів та сусідів. Для збереження свого життя, здоров’я та майна варто також завжди неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки, у тому числі й використовуючи піротехнічні засоби під час святкування.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.