Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 04:42:58

Рятувальники ліквідували наслідки ДТП поблизу села Миколаївка Борзнянської територіальної громади

28.12.2021   08:07Агенцiя

27 грудня о 09:21 до Служби порятунку "101" у м. Борзна надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду

Подія трапилась на 99 км автодороги Кіпті-Глухів-Бачівськ поблизу с. Миколаївка Борзнянської територіальної громади Ніжинського району. Там зіткнулося два автомобіля "VOLKSWAGEN PASSAT" та " ВАЗ 2106". На місце події оперативно було направлено рятувальників 24-ї Державної пожежного-рятувальної частини з м. Борзна, а також було залучено черговий караул 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бахмач на аварійно-рятувальному автомобілі САРМ-Л.

По прибуттю встановлено, що внаслідок ДТП 25-річного водія "VOLKSWAGEN" затисло конструкціями понівеченого авто. Під наглядом медиків за допомогою гідравлічного інструменту надзвичайники деблокували травмованого з понівеченого легковика, поклали на ноші та транспортували до карети швидкої яка доправила постраждалого до лікарні. Ще 62-річна пасажирка "VOLKSWAGEN Passat", а також 37-річний водій та 44-річна пасажирка автомобіля "ВАЗ 2106" з травмами різного ступеню каретами швидкої допомоги були доставлені до Бахмацької  центральної міської лікарні.

До проведення аварійно-рятувальних робіт від ДСНС залучалося 10 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини