Прокуратура повернула державі 48 га землі, незаконно розораної підприємцем в межах прибережної зони
Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов Козелецької окружної прокуратури про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 48 га укладеного Куликівською селищною радою з фізичною особою-підприємцем.

Установлено, що у липні 2019 року Куликівська селищна рада уклала з підприємцем договір оренди земельної ділянки площею 48 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Однак, всупереч умов договору земельна ділянка, яка є пасовищем, використовувалась не за цільовим призначенням, була розорана у тому числі у межах прибережної захисної смуги річки Десна та засіяна сільськогосподарськими культурами, що є порушенням встановлених законодавцем вимог щодо використання даних земельних ділянок.
Земельна ділянка повернута у розпорядження держави.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25
В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21
На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.
“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16
"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13
На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35
Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.