Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 01:27:44

Продовжується облаштування системи пропуску води на Тростянецькій балці

23.12.2021   16:20Агенцiя

На Чернігівщині продовжується капітальний ремонт ділянки автошляху Н-07 «Київ – Суми – Юнаківка» в районі смт Срібне. Тут дорога проходить через Тростянецьку балку зі складним рельєфом і має понаднормові ухили.

Тростянецька балка вимушено виконувала функцію дамби (хоча по факту - це земляний насип), оскільки по обидва боки від неї розташовані ставки. Площа водного дзеркала верхнього ставка – понад 100 гектарів. До ремонту гідротехнічна споруда, яка пропускає воду, була в аварійному стані через несанкціоноване втручання людей, що створювало загрозу затоплення навколишньої території. Стару систему пропуску води було засипано цеглою, через що вода не проходила і здійснювала тиск на насип дороги.
Тож проведення ремонту на цьому відрізку вимагало виконання складного комплексу робіт. Працівники підрядної організації оновили насип балки висотою 15 метрів, провівши масштабні земляні роботи. Всього було використано 40 тисяч кубічних метрів ґрунту. Це дозволить влаштувати додаткові смуги на підйом в обох напрямках.
Наразі завершено влаштування нової гофрованої труби довжиною 47 і діаметром понад два метри, яка забезпечить перетікання води з верхнього ставка у нижній. Також буде встановлено шандорний пристрій, який дозволить регулювати рівень води у верхньому ставку та її тиск на земляний насип. Берегову лінію буде укріплено за допомогою бутового каменю.
Підрядна організація - ТОВ "СП "Автострада".

Нагадаємо, 2021 року в Чернігівській області масштабно оновлюємо трасу Н-07 Київ - Суми - Юнаківка по території Чернігівської області. Загальна протяжність ділянки - 143 км. Станом на грудень 102 км вже мають верхній шар покриття.
Дорога Київ – Суми – Юнаківка капітально ремонтується в межах державного інвестиційного проєкту «Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ – Суми – Харків (у межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог».
Дорога Н-07 побудована у 1965-1980 роках. 78,4 км дорожнього одягу — з цементобетону на основі з піску та 64,4 км — з чорного щебеню. Тривалий час була непридатною для сучасного транспортного навантаження. Старий дорожній одяг вже давно втратив прохідну здатність.

 

Служба автомобільних  доріг у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.