Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 19:59:48

РЛП "Ялівщина" має офіційні межі

23.12.2021   09:14Агенцiя

Відомості про обмеження у використанні земель регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» на основі проєкту землеустрою щодо організації та встановлення меж парку внесені 22 грудня, до Державного земельного кадастру.

Вони відображатимуться на Публічній кадастровій карті України та враховуватимуться при розробці всіх видів документів.

Про цю історичну подію (питання актуальне аж з 2014 року) повідомив депутатам обласної ради голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус під час сесії.

— Дякую громадським активістам, які, направду, були рушійною силою в цьому питанні. Вдячний новопризначеній очільниці комунального закладу Юлії Батурі за роботу. Наступний крок — розробка проєкту зонування парку, що дасть змогу зберегти особливо цінні природні комплекси Ялівщини від руйнування та антропогенного навантаження. При цьому буде забезпечено проведення рекреаційної та еколого-освітньої роботи з врахуванням відповідних зон парку, — підкреслив В’ячеслав Чаус.

Нині ж адміністрація парку планує проведення благоустрою території, зокрема встановлення і оновлення межових знаків та інформаційних аншлагів, конструкцій для обмеження заїзду автотранспорту поза межами дозволених доріг, облаштування місць відпочинку, розміщення будиночків для комах, пташиного годинника, наочних стендів, розробка нових та оновлення наявних екологічних стежок.

Обов’язково здійснюватиметься контроль за станом зелених насаджень, у разі потреби впроваджуватимуться інтегровані методи їх захисту, вживатимуться заходи з видалення аварійних дерев, прибирання сміття, збереження та відтворення рідкісних видів місцевої флори і фауни.

Основне завдання комунального закладу — збереження і розвиток зеленої перлини Чернігова, а також забезпечення комфортного і безпечного перебування відвідувачів на території парку. До співпраці запрошуються всі, кому небайдужа подальша доля Ялівщини.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини