Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 19:14:04

Урочисті заходи з приводу повернення 1-ї окремої танкової Сіверської бригади з району проведення операції Об’єднаних сил

23.12.2021   08:29Агенцiя

Понад 8 місяців особовий склад 1-ї окремої танкової Сіверської бригади виконував завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності України в районі операції Об’єднаних сил на території Луганської та Донецької областей

До складу бригади входять танкові та артилерійські підрозділи, які згідно з Мінськими домовленостями знаходилися в районі відведення та у прямому підпорядкуванні командувача ООС.

Разом з цим особовий склад постійно вдосконалював свою бойову готовність, а саме: були проведені танкові батальйонні навчання із підтримкою сил реактивної артилерії та артилерійської розвідки з неба, навчання танкових підрозділів під прикриттям засобів протиповітряної оборони; тактико-спеціальні навчання підрозділів розвідки та механізованого батальйону; здійснено масштабне навчання із розгортання польового вузла зв’язку та виходом у взаємодію з підрозділами бригади; подолання смуги перешкод, зокрема обкатка танком, як випробування особового складу на психологічну витривалість; постійне вдосконалення вогневої виучки, шляхом стрільб з різних видів зброї (стрілецька зброя різного калібру).

Під час виконання бойового завдання механізований батальйон бригади у травні 2021 року зазнав безповоротну втрату: на невідомому вибуховому пристрої підірвався автомобіль, в якому загинув двадцятирічний старший солдат Стеблянко Максим Сергійович.

Після повернення особовий склад буде відправлено у чергові відпустки та на реабілітацію. Наступним етапом стануть тактико-спеціальні навчання, з метою бойового злагодження підрозділів бригади, курси підвищення кваліфікації, курси лідерства для сержантського складу та інше.

Акредитація на захід та питання: тво начальника служби зв’язків з громадськістю ОК «Північ» капітан Гузун Олеся 093 118 53 74

Служба зв’язків з громадськістю ОК "Північ"

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.