Катерина Скора з Носівки перемогла у конкурсі творчих робіт «Справедливість очима дітей»
Дев’ятикласниця Катерина Скора з Носівки стала однією з переможниць конкурсу творчих робіт «Справедливість очима дітей». Конкурс проводився за ініціативи Генерального прокурора Ірини Венедіктової з нагоди 30-річчя прокуратури України.

Учасники конкурсу – вихованці Міжнародного дитячого центру «Артек», в якому оздоровлюються та відпочивають діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. Участь у конкурсі брали діти з трьох змін. Серед них була і Катерина, яка виховується у прийомній родині на Чернігівщині.
Диплом переможця та подарунки дівчині 20 грудня вручили начальник відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству Чернігівської обласної прокуратури Надія Шевкун та заступник керівника Ніжинської окружної прокуратури Іван Марушко.
Окрім теплих слів на адресу Катерини прокурори провели екскурсію для неї Ніжинською окружною прокуратурою, де познайомили з працівниками і розповіли про специфіку прокурорської роботи. Дитина була щиро вражена таким теплим прийомом. І навіть всерйоз задумалася про те, щоб обрати своєю майбутньою професією – прокурорську діяльність.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.