Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 липня, 10:18:35

Оновлюємо третій міст через річку Удай на дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка

16.12.2021   12:18Агенцiя

Міст через річку Удай поблизу села Переволочна на трасі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка закритий на демонтаж. Згодом тут почнуть зводити нову конструкцію. Це третій міст через Удай, який буде реконструйовано на дорозі Н-07. Інші два - поблизу Прилук та Манжосівки.

Для об'їзду транспорту паралельно до існуючого мосту була збудована тимчасова дорога.
Міст через Удай поблизу села Переволочна побудований у 1970 році. Його довжина - 84,24 метри, матеріал – попередньо напружений залізобетон. Стан - передаварійний.
В процесі реконструкції стару споруду демонтують і зведуть нову, що відповідає сучасним нормам навантаження та безпеки дорожнього руху. Будуть зведені нові опори, прогонова будова, влаштовано мостове полотно, зроблена система водовідводу, укріплені відкоси, облаштована пішохідна зона, відремонтовані підходи до штучної споруди.
Підрядна організація - ТОВ "ШБУ-77".
Нагадаємо, у 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Протяжність дороги по території області - майже 143 км. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною. Станом на грудень 2021 понад 100 км мають верхній шар покриття.
Дорога Н-07 Київ - Суми - Юнаківка оновлюється в рамках державного інвестиційного проєкту "Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ - Суми - Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог".
Дорога була побудована у 1965-1980 роках. Має конструкцію дорожнього одягу на 78,4 км з цементобетону на основі з піску та на 64,4 км з чорного щебеню на дьогтєгрунтовій або щебеневій основі, місцями з верхнім шаром з асфальтобетону.
Тривалий дорога час була непридатна до сучасного транспортного навантаження. Старий дорожній одяг вже давно втратив несучу здатність. Постійно виникали на цементобетонному покритті руйнування окремих плит та їх частин, поперечних швів, місцями суцільні сітки тріщин. На асфальтобетонному та чорнощебеневому покритті - великі ділянки пучиноутворення, колійність, напливи, суцільні сітки тріщин, суцільні сліди ямкового ремонту.
В процесі капітального ремонту дорога приводиться у відповідність до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху. Розбиті бетонні плити та чорнощебеневе покриття замінюється на асфальтобетон. Реконструюються мости, що раніше не відповідали нормам по габаритам та вантажопідйомності.

 

Служба автомобільних доріг  у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині суд виніс вирок організатору злочинної групи крадіїв, яка викрала майна на 1,4 млн грн 10:10

Розглянувши матеріали кримінального провадження щодо організатора злочинної групи, яка спеціалізувалася на крадіжках у великих та особливо великих розмірах, Чернігівський районний суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 7 років і 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фахівці з психологічної допомоги опановують сучасні методики роботи з психотравмою в умовах війни 09:28

В обласному центрі стартував спеціалізований тренінг «Нейропсихологічна десенсибілізація у роботі з травмою війни» для фахівців з психологічної допомоги (психологів, психотерапевтів).

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий апарат від благодійників 08:56

Завдяки благодійному фонду «Діти Чорнобиля» при Міністерстві праці, соціального захисту, охорони здоров’я соціальної та гендерної політики землі Нижня Саксонія (Німеччина) Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим апаратом Siemens NX3 Elite з ультразвуковим датчиком Siemens Р4-2.

За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39

Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.